A Megtestesülés templom egyetemi hallgatókból álló kórusának koncertjét tartják június 8-án, az esti szentmise után templomunkban. Minden kedves érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

A Megtestesülés templom egyetemi hallgatókból álló kórusának koncertjét tartják június 8-án, az esti szentmise után templomunkban. Minden kedves érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

A keresztény nagykorúság szentségéhez járuló 29 fiatalt és felnőttet, köztük katekumeneket bérmált meg Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök június 9-én a Megtestesülés templomban. Az…
Megújult a Megtestesülés Plébánia honlapja, mely új köntösbe öltözve – rövid tesztidőszakot követően – 2024 nagyböjtjétől kezdődően közöl friss információkat az egyházközség életéből….