A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

Interjú a Megváltó feltámadása, a kereszténység legnagyobb ünnepe, a húsvét üzenetéről a nagyhét történéseinek tükrében Felföldi László pécsi megyéspüspökkel. A Pécsi Egyházmegye főpásztora…
A keresztény nagykorúság szentségéhez járuló 29 fiatalt és felnőttet, köztük katekumeneket bérmált meg Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök június 9-én a Megtestesülés templomban. Az…
Örömmel tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy Fábián-Berényi Janka és Varga-Felföldi Enikő gondozásával baba-mama csoport indul a plébánián. A tervek szerint kéthetente tartanak találkozókat….