A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

Már az adventi várakozás jegyében készültek az adventi koszorúk november 29-én a plébánia közösségi termében. Az újkor adventi szimbólumának számít a fenyőágakból készült…
Egyházközségünk képviselő-testületének mandátuma 2023-ban lejárt. Az új testület kinevezett tagjai 2024. február 25-én, a nagyböjt 2. vasárnapján ünnepelt szentmisén tettek fogadalmat a közösség…