



A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.
A kegytárgy a németországi Paderborn evangélikus-lutheránus gyülekezetének felajánlását követően érkezett Debrecenbe, ahol a Megtestesülés templomban talált új otthonra. A keresztelőmedencét húsvétvasárnap áldotta meg…
Szeretettel hívjuk és várjuk minden Kedves Testvérünket a Megtestesülés Plébánia családi napjára, melyet június 23-án, vasárnap 12.00 órai kezdettel tartunk a templom megújult…