



A 15. századtól kialakult szokás szerint vízkereszt után kezdődik a házszentelések időszaka, melyre időpont a plébániai irodában egyeztethető. A szertartásban a pap az újonnan…
A Megtestesülés templom búcsúját szentmisén ünnepeltük április 14-én Bosák Nándor nyugalmazott püspök atya főcelebrálásával. A liturgián koncelebrált Törő András atya, plébániánk kormányzója. Az…