A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

A Bosznia-Hercegovina déli részén, Mostartól 25 km-re, a horvát határtól pedig mindössze 15 km-re található Mária-jelenések kegyhelyére hirdetnek szeptemberi zarándoklatot. A zarándoklat időpontja:…
Húsvét vigíliájának szertartása tűzszenteléssel, katekumenek keresztelésével, húsvéti ételeink megáldásával nagyszombat este a Megtestesülés templomban, mellyel kezdetét vette a Katolikus Egyház legnagyobb ünnepe, a…
„Megmarad a hit, remény, szeretet!” (1Kor 13,13) mottóval egyházközségi napközis táborba hívjuk és várjuk az óvodás, általános iskolás és középiskolás gyerekeket június 24-28….