A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye hagyományos búcsúját minden évben július utolsó vasárnapján rendezik meg. Idén július 27-én várják a híveket a máriapócsi kegyhelyre.

Advent 2. vasárnapján, december 8-án Hajdúhadházról a Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola kórusa szolgált templomunkban a szentmisén. A Földi Kicsinyek Kórusának…
A Megtestesülés templom egyetemi hallgatókból álló kórusának koncertjét tartják június 8-án, az esti szentmise után templomunkban. Minden kedves érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!