hírek Küldetésünk – Egyházközségeink képviselő-testületeinek találkozóját tartották 2024.04.11.2025.01.28. Törő András atya, a Megtestesülés plébánia kormányzója találkozóra, közös ötletelésre, együtt gondolkodásra hívta plébániánk két egyházközségének képviselő-testületi tagjait 2024 áprilisában. A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye…