



A keresztény nagykorúság szentségéhez járuló 29 fiatalt és felnőttet, köztük katekumeneket bérmált meg Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök június 9-én a Megtestesülés templomban. Az…
November 29-én, pénteken 16.00 – 19.00 óra között adventi koszorúkészítésre hívjuk és várjuk a családokat mindkét plébánián. A koszorúkészítéshez szükséges eszközöket a plébánia…